جذب اسپانسر

جذب اسپانسر

درباره آوای وصـــــال

آوای وصال در قله افتخار

تیم آوای وصال در 3 سال اخیر، افتخارات متعددی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. تیم حرفه ای ما  با حضور در فستیوال بین‌ المللی رقص و موسیقی محلی بسفر ترکیه، هنر موسیقی ایرانی را به مخاطبان جهانی معرفی کرد و موفق به کسب مقام ویژه ای در این فستیوال شد.

همچنین در فروردین ماه سال 1403، ضبط پروژه آوای فرش ایران و اجرا در شهر آنتالیا ترکیه با استقبال چشمگیر تماشاچیان روبرو شد و به عنوان یکی از به یاد ماندنی‌ ترین اجراهای تیم آوای وصال شناخته می‌ شود.

علاوه بر این افتخارات، تیم آوای وصال در بسیاری از جشنواره‌ ها و رویدادهای موسیقی داخلی نیز حضور داشته و افتخارات متعددی را کسب کرده است.

خدمات آوای وصـــــال

شرایط اسپانسر شدن

ما در تیم آوای وصال  با اشتیاق به دنبال آموزش موسیقی به افراد در سطوح مختلف هستیم. ما با ارائه محتوای آموزشی با کیفیت بالا، به زبان ساده و با رویکردی جذاب، به هنرجویان در سراسر دنیا کمک می‌ کنیم تا به اهداف موسیقایی خود دست پیدا کنند. با حمایت مالی شما، ما می‌ توانیم به رسالت خود در ترویج آموزش موسیقی باکیفیت و در دسترس برای همه، ادامه دهیم.
تیم آوای وصال طیف وسیعی از فرصت‌ های اسپانسری را برای  نیازها و بودجه‌ های مختلف ارائه می دهد تا شرکت ها و کارفرمایان ضمن بهره مندی از مزایای اسپانسر شدن، در این رسالت (ترویج و رشد صنعت موسیقی) سهم بزرگی داشته باشند.
حالا سوال اصلی اینجاست که چه کسانی می توانند اسپانسر تیم آوای وصال شوند؟

پس اگر شما هم می خواهید حامی مالی تیم موسیقی آموز آوای وصال باشید، فرم جذب اسپانسر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

درباره آوای وصـــــال

چرا اسپانسر آوای وصال شویم؟

حمایت مالی از تیم موسیقی آوای وصال مزایای متعددی دارد و مهم ترین مزیت آن، معرفی و حمایت از برند خود به افراد جدید است. نام و لوگوی شما در وب‌ سایت ما، خبرنامه‌ های جدید و در سایر کانال‌ های بازاریابی ما به نمایش در خواهد آمد. این موضوع برند شما را به افراد مختلف در سراسر جهان معرفی کرده و در ذهن آنها به عنوان یک کسب و کار معتبر ماندگار می شود.
اگر کسب و کاری مرتبط با حوزه موسیقی دارید، باید بدانید که وب‌ سایت ما ماهانه پذیرای بازدید کنندگان بسیار زیادی از سراسر جهان است. این افراد علاقه‌ مند به یادگیری موسیقی هستند و از محصولات و خدمات مرتبط با هنر استقبال می‌ کنند.
حمایت از موسیقی و هنر، راهی عالی برای ارتقای وجهه عمومی برند شما و نشان دادن تعهد شما به جامعه است.