تماس با ما

تماس با ما

اگر برای عضویت در هر قسمت از سایت یا بهره گیری از امکانات به راهنمایی بیشتر نیاز دارید، مشاوران ما در هر لحظه منتظر تماستان هستند. کافیست از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

هر ساله بیش از 2000 فستیوال در سراسر جهان برگزار می شود که منبع اطلاع رسانی قوی برای آنها وجود ندارد. اگر می خواهید اخبار و اطلاعات دنیای موسیقی از جمله تاریخ فستیوال های داخلی و خارجی را قبل از دیگران بدانید، ایمیل خود را وارد کنید.

گروه هایی که به دنبال عضوگیری جدید و افراد حرفه ای هستند، می توانند از طریق تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت کنند. همچنین هنرجویانی که به دنبال عضویت در یک گروه و اجرای کنسرت هستند، با ارسال رزومه به سرپرستان گروه معرفی می شوند.

برای ما پیام ارسال کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

جواب سوالات خود را اینجا بگیرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت.

محتوای این دوره شامل چه مواردی است؟

مفاهیم پایه موسیقی، هارمونی، ملودی، فرم موسیقی، تاریخ موسیقی و تمرین ‌های عملی

مزایای شرکت در دوره تئوری موسیقی چیست؟

ارتقای مهارت‌ های نوازندگی، افزایش خلاقیت، درک عمیق ‌تر موسیقی و آمادگی برای آزمون‌ های موسیقی

هزینه این دوره چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه دوره به وبسایت [آدرس وبسایت] مراجعه کنید.

آیا این دوره پیش ‌نیازی دارد؟

هیچ پیش ‌نیازی برای شرکت در دوره تئوری موسیقی وجود ندارد، در حقیقت این آموزش ها پیش زمینه لازم برای ورود به دوره های دیگر را فراهم می کنند.

آیا امکان پرسش و پاسخ در این دوره وجود دارد؟

We use standardized blocks that we have designed to ensure a robust, functional code. But they are “our” blocks, which we understand in every detail. Your app will be engineered based on proven technology exactly for you – from the basement to the roof terrace.

هنوز جواب سوال خود را پیدا نکردی ؟

هر سوالی از ما بپرسید با کمال میل پاسخ می دهیم