درباره ما

درباره ما

درباره آوای وصـــــال

عشق به موسیقی، رسالت ما

به دنیای نت‌ ها و صداها خوش آمدید! ما، تیم “آوای وصال”، در اینجا نه تنها موسیقی را آموزش می‌ دهیم، بلکه شما را به یک سفر جادویی و هنری دعوت می‌ کنیم. موسیقی چیزی بیش از یک سری نت‌ هاست، در حقیقت یک زبان جهانی است که تمام احساسات و افکار ما را به صدا درمی‌ آورد.
ما به شما نه تنها تکنیک‌ ها و اصول موسیقی را آموزش می‌ دهیم، بلکه در داستانی جذاب از خلاقیت و عشق به هنر سرگرم می‌ شویم. از آغاز تا انتها، همراهتان هستیم. تکنیک‌ ها، ترفندها و اسرار موسیقی را آموزش خواهیم داد و در کنارتان خواهیم بود تا به عشق مشترک موسیقی ادامه دهید.
“آوای وصال”، جایی که عشق به موسیقی، به یک هنر و تجربه فراموش‌ نشدنی تبدیل می‌ شود. هدف ما، ایجاد یک و پیوند با جامعه‌ موسیقی‌ پذیر است که در آن، افراد بتوانند به صورت رایگان یا با هزینه‌ کمتر، موسیقی را یاد بگیرند و در این هنر، پیشرفت کنند.
ما معتقدیم که موسیقی می‌ تواند به افراد کمک کند تا زندگی شادتر و پر بارتری داشته باشند.

خدمات آوای وصـــــال

خدمات ما

ما در این سایت، دوره‌ های آموزشی مختلفی را از مبتدی تا پیشرفته، ارائه می‌ دهیم. این دوره‌ ها توسط اساتید مجرب و باتجربه تدریس می‌ شوند و شامل آموزش‌ های تئوری و عملی موسیقی هستند.
همچنین، مقالات و آموزش‌ های رایگانی را در زمینه‌ های مختلف موسیقی در این سایت منتشر می‌ کنیم تا علاقه‌ مندان بتوانند اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. ما برای رسیدن به هدف خود، برنامه‌ های مختلفی را در نظر گرفته‌ ایم. از جمله این برنامه‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

آوای وصـــــال

بهترین اساتید موسیقی کشور

از سال 1394 که فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کردیم، همواره برای یافتن بهترین اساتید ایران و سایر کشورها تلاش کردیم. اساتید برجسته که شاید به علت محدودیت های مختلف، دیده و شناخته نشدند. خوشبختانه اکنون، اساتید موسیقی بسیار برجسته و حرفه ای کشور به تیم ما پیوسته اند. این مسیر همچنان برای پذیرش بزرگان این حرفه باز بوده و بستر مناسب برای معرفی آموزش انواع سازها و متدهای موسیقی فراهم است.

photo11681598352
فرزاد فریدونپور مدرس تئوری موسیقی
کنکوری ها عاشق درس های فراز هستن! چون که تموم نکات در کمترین زمان ممکن آموزش میده.
photo11681599810
ساحل امیری مدرس کالیمبا
ساحل یکی از بهترین اساتیدی است که ساز قشنگ کالیمبا را تدریس می کند.
Vesal-Tar
وصال نعیمی موزیسین مدرن
وصال نه تنها یکی از بهترین اساتید موسیقی هست؛ بلکه مدیریت تیم آوای وصال رو هم دست گرفته.
ghazalpiano-photokade-com-3
ملینا عرب دانشجوی موسیقی
ملینا قراره این بار با یکی از نت های فلوت روحمون رو نوازش بده.

سالهاست که مسیر یادگیری موسیقی از شیوه سنتی خود فاصله گرفته و کم کم در حال پیشرفت است. در سایت آوای وصال، مجموعه ای از ابزارها و شیوه های تدریس را مشاهده می کنید که در هر لحظه از این مسیر، به شما کمک می کنند؛ کافیست فقط یکبار امتحان کنید.
ابزارهایی که به کمک هوش مصنوعی و تکنولوژی، ساده ترین و بهترین امکانات را در اختیارتان قرار می دهند که چه به عنوان استاد و چه هنرجو، در این عرصه به بهترین نسخه خود تبدیل شوید.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که بخاطر نداشتن فرصت کافی برای حضور در کلاس، سالهاست که یادگیری موسیقی را به تعویق انداخته اید؛ وقت آن رسیده که شروع کنید! پکیج های آموزش آنلاین موسیقی، محدودیت ها را کنار زده و در دستان شماست.
خوشبختانه با موفق شدیم تا تفکرات اشتباه در مورد یادگیری آنلاین موسیقی را با موفقیت از بین ببریم. این شیوه باعث شده تا افراد در دورافتاده ترین نقاط کشور نیز از کلاس ها بهره مند شوند.

بسیاری از هنرجویانی که در این آکادمی آموزش دیده اند، مسیر زندگیشان به کل تغییر کرده است. برگزاری کنسرت ها، شرکت در فستیوال های بین المللی و گروه نوازی های منطقه ای مهم ترین خدمات و برنامه های منظم گروه هنری آوای وصال هستند.

شما نیز می توانید در کمترین زمان ممکن به این فستیوال های بین المللی بپیوندید. کافی است در یکی از سازها حرفه ای بنوازید.

آوای وصـــــال

به ما بپیوندید و موسیقی را زنده کنید!

با افتخار به جمع ما بپیوندید و همراه با تیم موسیقی‌ آموز آوای وصال، هر ریتمی از زندگی خود را با موسیقی به اشتراک بگذارید. یادگیری موسیقی با ما، یک تجربه نهایی در دنیای هنر و آموزش است. بیایید با هم به سوی نت‌ های جدید حرکت کنیم و همراه یکدیگر، به آهنگ زندگی خود را آفرینش ببخشیم.